Корзина
Нет отзывов, добавить
+380671210111
+380948110318
+380663120783
УкраинаХарьковская областьХарьков Украина, 61128, г. Харьков, пр.. Льва Ландау, д. 149, оф.418
ООО РВП
Оставить отзыв

Будівельні вантажні підйомники щоглові секційні з висувною платформою ПМГ г / п 500 кг.

      

    ДОСТАВКА ПО ВСІЙ УКРАЇНІ !!!!

Щогловий підйомник - вантажопідйомна машина, призначена для підйому вантажів висоту, подачі будівельних матеріалів, проведення оздоблювальних, або монтажних робіт уздовж фасаду будівель. За принципом дії відноситься до класу машин циклічної дії. Також називається стоечним підйомником.
Головний елемент щоглового підйомника - металева жорстка ферма-щогла трикутного, або прямокутного перетину, що служить направляє при русі вздовж неї вантажної платформи. Щогла може бути як самонесущей, так і закріпленої на стіні будівлі за допомогою спеціальних кронштейнів і телескопічних тяг.
Щогла підйомника збирається на етапі монтажу з декількох секцій, які скріплюються за допомогою болтів. У міру збільшення висоти будівлі, щоглу підйомника нарощують за допомогою проміжних секцій.
Як механізм підйому в щоглових підйомниках застосовуються канатні поліспастні системи.
Щоглові підйомники застосовуються, перш за все, в будівельній сфері, і призначені для транспортування вантажу на висоту до 100 метрів. Без щоглових підйомників неможливе проведення багатьох видів загальнобудівельних, оздоблювальних, ремонтних та будівельно-монтажних робіт. Крім будівельної, щоглові підйомники використовуються в інших виробничих сферах, де є потреба в вертикальному переміщенні вантажів.
Крім того, щоглові підйомники затребувані в сфері обслуговування. Зокрема, на сьогоднішній день багато супермаркети, гіпермаркети, станції технічного обслуговування, виробничі склади і ін. мають своїм невід'ємним атрибутом щоглові підйомники різних типів.
Для забезпечення безпеки підйомники оснащуються автоматичним гальмом, кінцевими вимикачами, обмежувачем вантажопідйомності, захисними огородженнями платформи і обмежувачем викочування платформи. Підйомники обладнуються уловлювачами, необхідними в разі аварії - обриву троса.

 

1 2
1 2